Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3 éve nem töltött Androidos...

Marcell0519 kérdése:

3 éve nem töltött Androidos Tabletemet fel tudom tölteni?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 éve nem töltöttem az Androidos Tabletemet töltő meghibásodás okán. Kérdésem az lenne hogy szerintetek érdemes e hozzá töltött beszereznem, vagy valószínűleg nem lesz jó?

Olyant ugyanis már hallottam hogy hosszú töltetlen idő elteltével az akkumulátor teljesen tönkre megy, így a készülék szinte teljesen használhatatlanná válik.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 23. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér.

Nekem (igaz nem tablet) de egy galaxy mini volt már 4-5 éve a fiókban, töltőre dugtam egy időre, és működött.

2019. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy raktad el, hogy 0%-ra le volt merülve, akkor szinte biztos, hogy kipurcant az akksi.

Ha nem volt még teljesen lemerülve, akkor talán még van egy kis esélyed.


Egyébként az androidos tabletek szerintem kivétel nélkül usb-ről tölthetőek, szóval nem is értem, hogy miért nem használtad 3 évig.

2019. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elsőre nem fog feltölteni, ha leveszed, perceken belül lemerül.

Ha visszateszed töltőre, másodjára picit hosszabb lesz a tartama, néhány napi lemerül-visszadugod játszadozással lehet még életet lehelni az aksiba. Egy időre, és persze nem lesz olyan élettartama, mint az elején.

2019. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van egy próbát meg ér még ha gyengén is fog teljesíteni

Az USB-s kérdés is jogos, azt el felejtettem le írni hogy az USB bemenet is meg hibasodott így azon keresztül nem lehet tölteni de annak a javítása sokkal költségesebb lenne mint egy új töltő megvétele.

2019. ápr. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!