Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért gyenge a mély hang az...

Miért gyenge a mély hang az autómba? Többi lent

Figyelt kérdés

Adott egy Renegade RX62-es hangszóró pár az első ajtókba, egy Pioneer MVH S100UBA hajtja, de szerintem nem ad elegendô mélyet

Próbáltam másik hangszórókkal is (Opel Zafira hangszórókat) mivel ott tudtam hogy jól szuperál, de az én kocsimban valamiért nem ad ugyanazzal a hangszóróval akkora mélyet. Miért lehet ez? Valami megoldást lehet rá találni?



2019. ápr. 26. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak, alukasírozott butyl alapú lapokkal kell, pl STP Silver, vagy Gold. A szerelő nyílásokat alu lemezzel le kell zárni.
2019. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm újra a válaszokat. Ilyen anyagokat honnan tudnék beszerezni? OBI? Vagy már azt máshonnan tudnám csak.

Aki ellenzi a zenehallgatást az autóban: nem tudom mi alapján ítéltetek el engem egyből azzal hogy feltettem egy egyszerű kérdést hogy több mély hangot várok az autóban mikt ami most benne van. Nem egy 10-20 milliós autóban lök, nem is BMW és társaiban, csak egy szimpla Peugeotba. 75 lovas az autó, nemhiszem hogy azzal menősködnék meg szabálytalankodnék. Nemmelesleg 19 éves leszek és jobb zenei élményre vágyok autóban is 🙂

2019. ápr. 27. 18:20
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]

Pl, de olvass utána a témának.

PH! Fórum autóhifi

Facebook autóhifi adok veszek tanácsadás csoport

2019. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Isti1976 ***** válasza:

Bitumenes lap az ajtóba, öntapadós, ez az első lépcső hogy ne rezonáljon be. Olcsó, beírod keresőbe, azonnal találsz.


A hangzás leginkább a hangszórón múlik, ha volt az autó típusodhoz prémium HiFi, annak a hangszóróit vedd meg bontóból olcsón (ellenőrízd, biztosan jó e amit eladnak) és arra cserélj. Nem kizárt, hogy ahhoz volt műanyag tartó, ami a hangszóróval együtt egy zárt ládát alkot, ezt szintén ebay / bontós fotókon nézd meg.


Meglepő különbségek vannank hangszóró és hangszóró között, ugyan azzal a fejegységgel hajtva.

2019. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!