Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Macbookot vegyem meg?...

Melyik Macbookot vegyem meg? (2019)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek középiskolába, ahova nagyon jól jönne egy laptop, meg amúgy is régót vágyam egy Macbook. A lényeg annyi, hogy könnyű/vékony legyen, viszonylag gyors, de azért nem kell, hogy brutál erős legyen, leginkább netezésre, Lol-ra HB GOra használnám. Ja és a keret max 300 ezer és fontos hogy ne legyen használt.

2019. máj. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ennyiből max 2017-es Macbook Air-t kapsz.
2019. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
Hát én nem vagyok nagyon otthon a témában, de én az hallottam h nagyon jók. Van rajta valami HD meg valami új rendszert is aktiváltak rajta, de barátom mondta, hogy akármelyiket meg lehet venni.
2019. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
Én is úgy hallottam, hogy bármelyiket meg lehet venni ha van rá pénzed. Mintha valami processzor is van ezekben, szóval biztos a legjobb választás lehet ha valamelyiket megveszed. Azt hiszem még internetezni is lehet ezekkel a masinákkal! 94L
2019. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vedd meg a 2019-es, iMac Pro-t. Első pillantásra asztali gépnek tűnik, de összehajtható.
2019. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2017es Macbook Air-t megtudod venni ennyiért, és megfelel arra amit írtál.
2019. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!