Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Alcor Myth e-book olvasó első...

Alcor Myth e-book olvasó első használatánál ez normális?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom, majd villog a kép és kikapcsol (?). Mutatja a "The end" képet. Rádugtam töltésre, de nem világít a led, plusz így sem csinál semmit. A fájlokat gépen megnyitja.

Pár óra töltés után működni fog rendesen, vagy valószínűleg nem működik rendesen?


2019. máj. 4. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt csinálnám, hogy tölteném pár óráig, addig nem is kérdeznék itt.

De ezt ne mondd meg senkinek, múltkor is törölték egyik hozzászólásom, mert azt hitték, el akarok innen tántorítani valakit.

Pedig erről szó sincs, csak nem láttam értelmét a kérdésnek, egyéb okból.

2019. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Rajta van a töltőn, csak mivel nem világít a led-lámpa, nem tudom, hogy tölti-e, mivel sosem volt ilyenem. Arra lettem volna kíváncsi , hogy ez normális-e, vagy készüljek úgy, hogy vissza kell vinnem (akár még ma).

2019. máj. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!