Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth hangszóró bejáratásá...

Bluetooth hangszóró bejáratásának van a jelenősége?

Figyelt kérdés

kb. 1 órát volt hallgatva a cucc, annyira új, de a mélyek még nem elég kifinomultak, puffogós. 60%-on hallgatom.

Blitzwolf BW-AS2


2019. máj. 4. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Van jelentősége, mert egy idő után hozzászokik az ember hallása, ami egy pszichés dolog, az agyműködés sajátossága.

Csak sokan hajlamosak ugyanakkor képzelgésekre is, amikor azt hiszik, hogy a hangszóró "bejáratódik", de ezt én a hifisek szokásos baromkodásai közé sorolom csak, aminek nem is ez az egyetlen tünete.

2019. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez így van, ahogy #1 írja.

Mondjuk annyit ellenkeznék mégis, hogy a membrán ha sokáig áll, akkor poros lehet vagy merevebb újonnan, ez használattal rendeződik, de ez kb. pár perc, viszont az hülyeség, hogy a mélyek jobbak lesznek vagy ilyesmi, ehhez az ember füle szokik hozzá idővel.

2019. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyabb, nagy terhelhetőségű hangszórót be kell járatni, mert szorul az elején, könnyen leéghet. Ilyen kis Bluetooth hangszórónál szerintem nem érdekes.
2019. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenesetre lassan vezetem rá a max hangerőre. :)
2019. máj. 8. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:

"be kell járatni, mert szorul az elején"

Gyakran vannak ilyen vízióid?

2019. máj. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"mert szorul az elején, könnyen leéghet."


Ez meg aztán párját ritkítja, szakmai fórumokon jót röhögnének.

Te is jól emeled az oldal színvonalát.

Ne viccelj, egy légrésben mozog lengőcséve, ha az besúrol, már régen rossz. Zörögni, zizegni fog a hangszóró, hibás.

Vagy selejt munka, ha netán rosszul sikerült a felújítás.

Még iskolás koromban magam is kísérleteztem ilyesmivel, nekem elhiheted.

2019. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy a lengőcséve szorul? A kemény membrán és habszél korlátozza a mozgást, ami miatt kevesebb levegő áramlik a tekercs körül, így jobban melegedhet.
2019. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, a membránnak az a dolga, hogy minél merevebb legyen.

Az meg a te dolgod lenne, hogy érthetően fogalmazz, de így sem kisebb butaság szerintem.

2019. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mivel magyarázod, hogy egy új hangszóró sokkal merevebben mozog, mint egy ugyanolyan használt?
2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!