QKZ DM7 hez hasonló, de inkább jobb füles?

Figyelt kérdés
Üdv skacok. A helyzet az, a QKZ/KZ (Knowledge Zenit) számomra bitang jó minőséget ad, viszonylag olcsón. Eddig csak DM7 es füleseim voltak (kettő), más gyártók füleseivel szemben azonos árkategóriában ezek bírták a legjobban. Vörös réz borítás, eléggé elnyűhetetlen kábel, német neodímium hangszórók, stílusos kialakítás. A basszus az eddigi füleseim közül ebben volt a legmélyebb, de ez sem tökéletes... Ha a vákuum nem tökéletes, a mélyhang oda, így a legnagyobb gumiharangokat használom rajta, illetve bár a mélyhang szuper, a többi már nem igazán. Ahelyett hogy kiadnám fölöslegesen a pénzt tesztelés céljából, véleményeket szeretnék kapni ezen gyártó más modelljeiről, mert vannak professzionális stílusúak, tehát dupla dinamika, lecsatolható kábel, stb, de ott már megoszlanak a vélemények. Az érdekelne, van-e ennél jobb modelljük hasonló vagy drágább árkategóriában? Mármint elsősorban mélyhang szempontjából. Vagy esetleg más gyártó modelljei is szóbajöhetnek. Vezetéknélküliben gondolkodtam, de ott nem számítok eget rengető mélyhangra, amellett, hogy az üzemideje is korlátozott. A QKZ DM200 at, a QKZ KD8 at, a KD7 et, DM8 at és VK1 et nézegettem az olcsóbb kategóriából, drágábbak között a ZS6 ot néztem meg. Mi a véleményetek róla, avagy milyen fülest javasolnátok hasonló árkategóriában ezekhez? Szóval első sorban a mélyhang a leges legfontosabb, aztán a többi hangszín minősége, illetve végső sorban a kényelem és a tartósság. Minden javaslatot/tapasztalatot szívesen meghallgatok :)
2019. máj. 5. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!