Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek asztali gép vs...

Szerintetek asztali gép vs laptop vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyár elején egy új gépet 100000ft a keret(monitor van ha asztalit mondanátok!Melyiket vegyem és miért,és milyet)

2013. jan. 14. 19:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagyon játszanék rajta de lehet hogy azért közbe igen egy kicsit!
2013. jan. 14. 19:35
 2/3 Saffet válasza:
100e Ftból laptopot használtan kapsz olyat amin élvezhetően tudsz játszani mondjuk egy COD4-el, mafia2-vel, meg néhány újabb NFS játékkal, ha elfogadod a használtat akkor olcsóbb márka a Medion, amiből már azért van normális is. Ha nem hurcibálod mindenképp vegyél PC-t... beugrasz a sarki pc boltba közlöd, hogy van 100ropid és kockulni akarsz 4 maggal meg 3-4 giga rammal meg egy normális videókártyával tudnak neked olyan ajánlatot adni ami szerintem 70-80-ból kijön és a maradék 20ból vaterázol egy használt 19 colos monitort (én is vettem már aukciós oldalról használt monitort, tökéletes állapotú, nincs pixelhiba, vigyáztak rá csak nem 30000ért vettem meg hanem 15-ért... ) :)
2013. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pinkpancser ***** válasza:
Ugyanazért a pénzért asztali gépnél jóval nagyobb teljesítményt tudsz kihozni és az alkatrészek is olcsóbbak, illetve egyszerűbben cserélhetőek/fejleszthetőek.
2013. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!