Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyárilag windows 7-el telepíte...

Gyárilag windows 7-el telepített laptophoz miért nem találok drivert?

Figyelt kérdés

Van egy asus A6R notebookom, használtan került hozzám.

A hátulján egy windows 7 home premium matrica van, de most w7 ultimate van rajta. Ami érdekes, hogy hiába telepítek hang kártya drivert, azt írja "az eszköz nem indítható el". A videókártyával ugyanígy jártam.



2019. máj. 8. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a rendszert tedd vissza rá ami volt rajta. Lehet 32-64 bit eltérés van, driver szempontjából nem mindegy.
2019. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
ez egy öreg laptop,még xp-vel jöhetett ki.a matricát ráragaszthatták utólag.itt ez az ingyenes driverkereső,próbálj drivert keresni rá.asszem meg kell adni az emailcímedet,de legfeljebb csinálsz egyet ha nem akarod a fő címedet megadni.
2019. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
2019. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
az szerintem nem gyárilag win 7 es lapos, tegyél rá xp t vagy megprobálhatod össze vadászni a win 7 es drivereket hátha
2019. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam a drivercloud-ot, az sajnos nem jó. Xp-t teszek rá, kössz a hozzászólásokat.
2019. máj. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!