Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Facebook-on a Marketplace egy...

Facebook-on a Marketplace egy idő után törli magától a felrakott hirdetéseket? Vagy csak akkor törlődnek az eladó dolgok a marketplace-ről, hogy ha a hirdető törli?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Én nem használom a Marketplace-t, de ha egy idő után törölné, akkor valószínűleg írná, hogy mikor. Ráadásul elég idegesítő lenne, ha úgy törölné, hogy azt a hirdető nem akarja. Szerintem a hirdetőnek kell vennie a fáradságot, és törölni a hirdetést.
2019. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értelek . Én azért használom mert sokan a jófogást kerülik. Nem akarják felrakni a dolgaikat. Adok veszekes csoportokba rakják fel és marketplace-re ! Egy kerékpárral is ez a helyzet amit vásárolni akarok. Úgy látom sokan azért kerülik a jófogást.
2019. máj. 11. 14:57
 3/4 A kérdező kommentje:
beírom jófogásra az adott településeket semmi találat kerékpár hirdetés ,de a településen hirdetett összes hirdetést is végignéztem ott sincs semmi kerékpár. Mikor már marketplace-re felmentem már ott van az adott településeken eladó bicikli .
2019. máj. 11. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Törli egy idő után.Először pár alkalommal megengedi hetente,hogy újra a hirdetési oldalra elejére tedd 1 kattintással,majd már nem lehet meghosszabbítani a hirdetést.Jobb is így,mert aki nem foglalkozik a hirdetésével,rég elkelt,stb.annak a hirdetése nem foglalja a helyet.
2019. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!