Milyen drónt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bele szertnék vágni a drónozás világába. Kinéztem eggyet syma x5uw-d szerintetek jó? Vagy még mit ajánlotok?

2019. máj. 10. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyat, amelyiknek komolyabb csapásmérő képességei is vannak. Szólj, ha megvan, küldöm a célpontok listáját.
2019. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sxma x8sw d
2019. máj. 12. 07:55
 3/4 anonim válasza:
Én is gondolokozom drón vásárláson. Nem olcsó hobbi és nem egyszerű játék. Légtérengdély kell X méter felett, modelltől függően gyakorlat szimulációs rutin, sok tudás. Ha veszel legyen autómata menet stabilizátora, és tehetetlenségi csillapítása, egy alap autómata pilóta funkcióval. Valahol félek drónnal repülni mert letartóztathatnak illegalitásért. Engedélyköteles mint egy fegyver.
2019. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátö. Na szóval mibe is akarsz belevágni? Alapvetően a drónokat 3 nagy kategóriára osztjuk

Játék gépek (syma, jjrc, mjx) jó szórakozás, de fotózásra nem alkalmas, igazából semmire se jó csak játszani, nekem volt egy syma x54hw-m

Videós gépek (dji, yuneec, xiaomi, hubsan) ezek videózásra és fotózásra vannak, én anno vettem egy ilyet (Yuneec Breeze 4k) meg is untam ezért fél éven belül eladtam.

És a kedvencem az FPV (verseny) drónok. Ez mind közül a legszórakoztatóbb, de idő és pénzigényes. Kezdésnek egy Eachine E013(/+) ajánlok, mindössze 60$ és kapsz egy drónt, távirányítót és még vr headsetet is. Ezután upgradeolhatsz egy jobb távirányítóra, utána egy új drón és végül egy új szemüveg, ezzel ellennél 1-2 évig és a váltás kb (a drón 30k, táv. 20k headaet 20k). Én ezt ajánlom, ha szánsz ráidőt elég olcsón is meg lehet csinálni, és tényleg rohadt jó, inkább ezt a 60$ os szettet ajánlom mint egy syma játékgépet, nem fogod megbánni. Remélem tudtam segíteni :).

2019. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!