Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jól szellőző helyen tartom...

Jól szellőző helyen tartom így a Playstation 3 gépem? Nem fog beporosodni?

Figyelt kérdés

Hátul 10-11 cm, két oldalt pedig 5 cm szabad hely van körülötte. (Elölről teljesen szabad.) Ez elég lehet? Egy FAT típusú gépről van szó. Már megvan több, mint egy éve és eddig még jól működött. Ezután is jól fog működni így? Biztos helyen tartom? (Eddig még nem takarítottam belülről, mert nem mertem szétszedni, csak elölről szoktam leporolni.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 11. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég neki a hely, nem lesz gond vele.
2019. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hol az összefüggés a por és szellőzés között? :D Ha nekitolod a falnak rossz lesz a szellőzése, semmi köze a porhoz :D Am meg elkerülhetetlen a por, vegyél egy számítógépboltban "sűrített levegős fújót" és fújkáld ki, bumm :D Amúgy a FAT pseknek a legnagyobb baja hogy rossz a hűtése tökmind1 mit csinálsz, és elég gyakran sárga ledet dob és nem kapcsol be, olyankor szét kell bontani és újrapasztázni a procit meg videókarit.
2019. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!