Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Tv-t és a számítógépet összekötöttem de elmegy a kép néha, és fura hangot is kiad mitől van ez?

Nem vagyok egy műszaki zseni leszögezném előre.

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, számítógép, kép, hang, baj

máj. 15. 22:09  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

És még olyan kérdés nem lesz baja a tvmnek ettől?

# 1/3Időpont máj. 15. 22:11 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Milyen csatlakozón kötötted össze?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 16. 05:51 Privát üzenet

HDMI-kapcsolatot ki tudja ütni pillanatra a hűtőszekrény, főleg a leállásnál (kikapcsoláskor húz ívet a kapcsolója, olyankor nagyobb zavart generál).

Nem mindenkinél, mert ezt befolyásolja még pár körülmény: kábel hossza, földhálózatra jutó zavar stb.

Figyeld meg, hogy van-e összefüggés a hűtővel, vagy más kapcsolással.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 09:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Számítógépet összekötöttem egy HDMI csatlakozókkal ellátott kábellal, a kép tökéletes, de hang nem megy át rajta, a számítógép hangszóróját használom, mi lehet az oka, lehet-e javítani, módosítani?
Összekötöttem a számítógépet a TV-vel. Hogyan tudnám a hangokat szétválogatni?
Hol és mit kell beállítani ha összekötöttem a számítógépet a házimozival?
FONTOS! Egy kábellel összekötöttem a tévét és a számítógépet, a hangot, hogy tudnám átvinni?
HDMI kábellel összekötöttem a TV-t és a számítógépet, de hang nincs. Mi a gond?
Összekötöttem a tv-t és a számítógépet hdmi kábellal, van kép de hang nem szól a tv-n csak a hangszórón? Megoldás?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!