Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől függ, hogy az e-bookom...

Mitől függ, hogy az e-bookom fel tudja-e nagyítani a betűket?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy vannak olyan fájlok amiknek egyszerűen nem tudom megváltoztatni a betűméretét. Viszont egy adott könyvsorozatnak van, hogy egy rész kivételével mindet tudom nagyítani, van, hogy egyet sem... teljesen változó. Olyan is volt, hogy egy könyvnek volt össz-vissz két oldala (elszórtan) ami csak kicsiben jelent meg, egyébként a többi az általam beállítótt betűméretben működött.

Mitől függ ez? Honnan tudhatom, hogy sikerül e elolvasni mielőtt letölteném? Más a formátuma (elvileg mind pdf amit letöltök, de nem vagyok egy technikai zseni...)? Vagy az e-bookom túl régi típus és nem tud megnyitni rendesen minden fájlt?



2019. máj. 18. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha képként szkennelt pdf, akkor nyilván nem tudod a betűket módosítani.
2019. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez is lehet az oka, meg az is, hogy milyen az olvasó.

Én át szoktam konvertálni mobi-ba, vagy epub-ba, akkor jobb a helyzet, persze kivéve, ha az van, amit #1 írt, bár vannak már olyan olvasók, amik elvileg minden pdf-et tudnak nagyítani, csak azok kb. 40 körül vannak.

Én ilyenkor fekvőbe állítom az olvasót és úgy még lehet nagyobbra venni a nagyítást.

Általában azok a beállítások, amiket alapra állítasz nem vonatkozik pdf-ekre, attól még simán kisebb betűméretek lesznek, enyémen amúgy van külön nagyítás funkció is, gondolom emiatt.

2019. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!