Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebay-en túl olcsó termék...

Ebay-en túl olcsó termék lehet eredeti?

Figyelt kérdés

Ha látok ebay-en egy terméket ami negyed annyiba kerül mint itthon az tényleg igazi lehet, nem ilyen kopi?

Az eladó 100%-ban megbízható, eredeti terméknek van feltüntetve, új, eredeti dobozában. Tényleg igazi lehet?



2019. jún. 2. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg újra az eladó értékelését. Ugyanis ha valaki csak vásárol, azt is értékelik az eladók és akkor is lehet 100%-os fiókja, miközben még nem adott el semmit.

És természetesen minden ami irreálisan olcsó, nagyobb az esélye hogy hamis, vagy nem kapsz semmit a pénzedért. Lehet túlzás, de én úgy vásárolok, hogy bármi ami az itthoni ár felénél alacsonyabb, már nem veszem meg.

2019. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. Azóta eladta a terméket, szóval átverni már nem fognak. Legalábbis pont ezzel a termékkel nem. :D

Egyébként egy xbox one kontroller volt 3500 körül.

2019. jún. 2. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban jártam így, hogy egy 99.x%-os eladótól vettem valamit, majd adott egy kamu nyomkövetési számot és törölte magát. ~45 napig vártam, majd visszakértem a pénzem, és a rendszer így is visszaadta. Azért nem olyan egyszerű átverni a vevőt, mert védi őt a rendszer. (a termék rá egy hétre megérkezett, ez is benne van a pakliban)


A te esetedben nagyon valószínű hogy valami utángyártott másolatot kínáltak fel. Ettől függetlenül még működhet. Nekem is van 2500 forint körüli utángyártott 360-as kontrollerem. Azon kívül hogy nincs rajta logó és a gombok valószínűleg olcsóbb anyagból készültek, gond nélkül felismeri a Windows X360 kontrollernek, ahogy minden kontrollert támogató játék is kezeli.

2019. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!