Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja és hol tudom...

Mi lehet a baja és hol tudom a Videoton Cleopatra erősítőmet megjavíttatni?

Figyelt kérdés

Most kaptam egyet egy ismerősömtől, de sajnos az állomáskeresője nem működik.

Az egyik beprogramozott helyen pont van egy rádióállomás, mikor arra rákapcsolok, a VU-műszer nem mozog. Ezek csak akkor mozognak, ha valamit rákötök az erősítőre vagy rádió üzemmódban és kéne működjenek?



2019. jún. 7. 08:44
 1/4 repulo ***** válasza:
A programozó gombokkal sem találsz több állomást?
2019. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Tudod egyáltalán, hogyan működik ezeknek az előprogramozása? Mert volt már olyan, hogy valaki kezelni sem tudta.

Skálahúrozás nem működik, olyan előfordul, kis barkácsérzékkel bárki megjavíthatja.

VU-meter a bal-jobb hangszórókimenetre van kötve, közepes hangerőnél már jelezni kellene, bármi szól.

2019. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Elektronikai fórumokon tudnak segíteni:


hobbielektronika.hu

bsselektronika.hu

forum.index.hu


Itt korlátozott a tudástár,ott mindenki ezzel foglalkozik.

2019. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Privátra itt válaszolok:

Tehát a skálamutató mozog, a skálamechanikának nincs is baja.

Programozni tényleg nem tudod, ahhoz pedig a benyomott gomb alatt a fekete műanyagot kell tekergetni, azzal hangolod.

Maiak gyakran már azt sem tudják, hogy egy ilyen rádióhoz antenna kell.

Be van dugva?


Aláírásom:

Korlátozott Tudástár


Alias: szervizben mázsaszám javítottam ezeket, még garanciális korukban is, vagy később saját szervizemben is.

2019. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!