Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan szedjem le a jelszót...

Bencix2006 kérdése:

Hogyan szedjem le a jelszót az új laptopról?

Figyelt kérdés
A történet: ismerőseinktől kaptam egy ,,új" dell Inspiron 15 3000-et , és amikor beindítom, mutatja a logot majd elindítja a a Dell Security Manager-t, ahol jelszót kér, és ez a jelszó nincs meg nekem., Valaki tudna segíteni hogy hogy tudnám megoldani ezt a próblémát. ( a BIOS-t sem engedi megnyitni)

2019. jún. 9. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg az ismerőstől.
2019. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Kaptál egy "új" laptopot csak úgy aminek az ára kb 150.000Ft. Aha. Ja hogy jelszavas. Akkor egy jelszót is kérhetnél az "új" laptophoz az "ismerőseidtől" :)))
2019. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy dell-szervízt és kérdezd meg.
2019. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy "kaptad"?! Nem inkább lopta vagy te loptad? Nem fogod megtudni a jelszót. Amit főztél, edd meg.
2019. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Segítek a problémán: Felkell hívni az ismerősödet, hogy adja meg a jelszót! Ennél egyszerűbb megoldás nem jut az eszembe.
2019. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy én kapnék egy ilyet bárkitől.

Később feltennék egy kérdést a Gyakori Kérdéseken.

Szerinted én nem írnék bele a kérdésbe valami normális magyarázatot, hogy ne higgyenek tolvajnak vagy orgazdának a potenciális válaszolók?

Nem próbálnám ezt előre kivédeni?

Gondolkozz...

2019. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha felhívod és "véletlenül" ő sem tudja a jelszót, vagy jönnek a kifogások, hogy le volt írva egy papírra, de a gyerek, kutya, cica stb. megrágta, esetleg takarítás, pakolgatás közben véletlen ki lett dobva, én kezdenék gyanakodni a helyedben, hogy honnan is való az a laptop.
2019. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem próbálnám ezt előre kivédeni?"

Nekem eszembe se jutott, hogy lopott lehet, úgyhogy nyilván én se kezdtem volna előre mentegetőzni, ha én vagyok a kérdező helyében. Simán lehet rá más magyarázat is, hogy nem tudja a jelszót.

2019. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet rá más magyarázat, de ha én kapnék valamit, ami le van védve jelszóval, az első dolgom az lenne, hogy szólnék az ismerősömnek, hogy adja meg a jelszót. Szerintem mindenki más ezt tenné, nem az lenne az első dolga, hogy kiír egy kérdést ide a gyakorira, na, ez az amiért kicsit gyanússá vált a dolog.
2019. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kicsit lett gyanús, a bolti és a vasúti szarkák eladják ismerőseiken keresztül. De ha nincs jelszó, mindenképpen gyanús. Máskor NE vedd meg.
2019. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!