Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan szedjem le a jelszót...

Bencix2006 kérdése:

Hogyan szedjem le a jelszót az új laptopról?

Figyelt kérdés
A történet: ismerőseinktől kaptam egy ,,új" dell Inspiron 15 3000-et , és amikor beindítom, mutatja a logot majd elindítja a a Dell Security Manager-t, ahol jelszót kér, és ez a jelszó nincs meg nekem., Valaki tudna segíteni hogy hogy tudnám megoldani ezt a próblémát. ( a BIOS-t sem engedi megnyitni)

2019. jún. 9. 16:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jópár éve lett vásárolva egy leselejtezett, középkategóriás (de irodai munkára használható) gépet, ami induláskor ugyan nem kért jelszót, csak a BIOS-ba való belépéskor, nekem meg fontos lett volna megtudni újratelepítés előtt. Évekig volt használva előtte, amíg a benne lévő HDD meg nem adta magát, csak utána derült ki hogy jelszót kér BIOS-belépéskor (addig nem volt szükséges soha belépni BIOS-ba), akkor már a vásárlás helyszíne sem volt elérhető. Kiírtam a kérdést, védekezni eszembe se jutott volna (mert nincs miért)
2019. jún. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!