Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi rádió a kocsimban...

Van egy régi rádió a kocsimban és ha venneék hozzá egy uj korszerű fejegységet az jó lenne a régi rásióra rátéve kontabilis lenne a kettő egymásssal?

Figyelt kérdés
SOMOGYI VB 3100 Autóhifi fejegységet szertnék vásárolni az euronicsban, de nem vagyok benne biztos hogy passzolna a kettő? Válaszokat előre is köszönöm a hozzáértőktől.

2019. jún. 12. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a "fejegység" és az "előlap" fogalmakat.
2019. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit akarsz a kettővel együtt.

Vagy-vagy.

Meg az sem teljesen mindegy, hogy mi van az autóban, milyen hangszórók, milyen erősítő, bár a Somogyi (szokásos kínai) rendelkezik RCA és hangszórókimenetekkel is.

2019. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 ès az előlapok kompatibilis csatlakozásúak? 2001-es 1.3-as Suzuki GLX-ba szeretnèm az eredetit bluetoothosra cserèlni.
2019. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem az egészet???

Van egy régi rádiód... arra akarsz egy előlapot? :D

Vagy most mi a szitu???

Kicsit érthetőbben ha lehet. Mert amit most írtál netto ökörség.

2019. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Az egész rádiót cseréled. A Somogyi egy bögre fos.
2019. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a radiot kell cserelni. Tehat azt kiszerelni es az uj fejegyseget betenni helyette.


Lehet a vezetekeken varialni kell, de a szerelo tudni fogja.

2021. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!