Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik,13E Ft alatti, Bluetoot...

Melyik,13E Ft alatti, Bluetooth hangszórót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan, új, Bluetooth sztereó hangszórót keresek, aminek viszonylag jó a hangzása (Podcast adásokra, úgyszólván háttérzenék hallgatására) és az aksija, viszonylag 4 óránál is többet bír. Remélem ez nem lehetetlen, ha 13E Ft alá szeretném belőni.

Én, az alábbiakat néztem ki magamnak:

LAMAX MusiCan1, LAMAX BEAT Sentinel SE-1, LAMAX BEAT Street ST-1, Creative MUVO mini, Sony SRS-XB01 1, Xiaomi Mi Bluetooth Speaker, CLIP SONIC TES162.

Ezek közül, ki melyiket ajánlaná?

(nekem a Xiaomi-hoz volt szerencsém kipróbálni és az jó volt).


2019. jún. 19. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Sony SRS-XB20 van, ez kb. 18ezerbe fájt anno, de ahogy tapasztaltam akár 10-11 órán keresztül is simán bírja. És rohadt jó hangja van ( főleg a mélyek :) ). Gondolom az SRS-XB01 is hasonló.
2019. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Xiaomi amit te is írtál az tényleg jól szól plusz én még a Tronsmart element mega nevűt ajánlom
2019. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!