Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót érdemes...

Milyen hangszórót érdemes venni egy 2001-es Volkswagen Bora autóba?

Figyelt kérdés

Egy gyári kazettás rádió van benne és a sofőr oldali hangszóró recseg. A hangszórókat szeretném cserélni, de nem tudom milyenre érdemes, hogy a gyári rádió meg bírja szólaltatni értelmesen. Hány wattos vajon az eredeti hangszóró? Azt tudom, hogy 16,5 cm-es.

Nekem jó az alap minőség, a gyárival is tökéletesen meg voltam elégedve.



2018. aug. 21. 16:04
 1/6 DJW4RP3D válasza:
Nyugodtan vehetsz bele somogyist is. Vagy mac audio,mnc hangszórókat is. Wattokat ne nézd mind kamu. A lényeg 2 utast vegyél.
2018. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DJW4RP3D válasza:
Ha nem nagy az igényed veheted azokat amiket soroltam nem drágák. Nem szolnak olyan rettentően ahogyan mások leírják. Megfizethető és a magnód is el boldogul velük.
2018. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ezt a kettőt néztem, elboldogulna velük szerinted?

Milyen adatot tudok nézni ha figyelembe akarom venni azt, hogy egy gyári rádió hajtja meg?

2018. aug. 26. 13:31
 4/6 DJW4RP3D válasza:
Hát igen. Ezek kicsit jobb cuccok. A gyári fejegység az nagyon kevés lenne nekik. Hát igazából nézheted a terhelhetőséget is illetve impedencia (ohm) frekvenciákat stb. De ha ezeket a szorókat szeretnél,akkor egy új fejegységet is be kell szerezned.
2018. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, lehet akkor befektetünk egybe, mert ha már veszek hangszórót azt mégsem 2 napra veszem...

Fejegységnél milyen infót nézzek, hogy tutira elbírjon velük?

2018. aug. 27. 07:18
 6/6 DJW4RP3D válasza:

[link]


[link]


Ezek jók hozzájuk. :)

2018. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!