Ha elkezd füstölni a DVD lejátszóm akkor annak már annyi? Meghalt?

Figyelt kérdés
Filmnézés közben elkezdett füstölni . Gyorsan kihúztam ,de már nem mertem visszadugni a konektorba. Azóta nem volt bátorságom kipróbálni,hogy jó e. Ha pukkant volna akkor ki is gyulladt volna ?

2019. jún. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen normális, füstjelekkel kommunikál a szerverrel.

Nem hallottál még DVD égetőről?!

2019. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meghalt bizony, vegyél másikat.

Van ilyen...

2019. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem pontozlak le első mert tudom én,hogy irónia ez. Akkor ez javíthatatlan már,hogy ha füstölt ?
2019. jún. 24. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs benne gyúlékony anyag, a készülékekben felhasznált anyagoknál izzás, füst lehetséges, lángra nem kaphat.

Előfordulhat olyan is, hogy egy kondenzátor kifúj, ami füstölésnek tűnik, de csak az elektrolit gőze és könnyen javítható. Már amíg közvetve amiatt nem megy tönkre más is.

2019. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencséd van mert (tapasztalat alapján) akkor nem javítható ha csendben halálozik el.

Tápkondi és biztosíték csere pár száz forint és működik újra évekig.

2020. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!