Internet probléma Samsung Smart TV-n hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Ma reggel frissített le a Samsung tv-m, s új routert is állítottam be, mégsem csatlakozik az internethez, azt jelzi, nem jött létre kapcsolat (a Navon tv-n semmi gond nincs az interneteléréssel). A szervíz menüt sem tudom megnyitni, az összes kombinációt kipróbáltam, ami az interneten található, de nekem simán elindul a tv-m. Mit tehetnék?
2019. jún. 26. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, rögtön a szervizmenü, amit szervizben sem piszkálunk, de laikusok első teendői közé tartozik, még jobban elcseszni a gépet általa.

Őszintén, mi a szart akartál a szervizmenüben?

(Fel) frissítés cseszte el, akkor nem kellene inkább egy (le) frissítés?

Itt a megoldás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

2019. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt a szart kerestem laikus nőként, ami segíthetne a problémámon. Miután találtam pozitív eredményeket a szervíz menüben való beállítások módosításával, megpróbáltam volna én is.:)
2019. jún. 26. 21:51
 3/3 A kérdező kommentje:
De köszönöm a segítséged:)
2019. jún. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!