Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rosszat tesz a Macbook Airnek,...

Rosszat tesz a Macbook Airnek, ha játszok rajta?

Figyelt kérdés
Tudom, nem játékra van, de béha szoktam rajta WoW-ozni. Viszont mikor játszom vele, a gép egy bizonyos része nagyon meleg, hallom, hogy mennek a ventillátorok, és az akksit is eléggé viszi. Rosszat tesz ez a gépnek? Rontja az akksit, vagy bármilyen alkatrészt ami benne van?

2019. jún. 27. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A játék azért pörgeti a gépet mert erőforrás igényes tevékenység. Mint minden másnál ennél is jobban öregszik egy gép ha maximumon van pörgetve de ettől függetlenül azért van, hogy használd. Én nem aggódnám ezt túl. Minden laptop hasonlóan viselkedik játék közben. Ha zavar a melegedés akkor vegyél neki egy hűtőt.
2019. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy megy a venrillátor nem jelent semmi rosszat, csak azt, hogy melegszik, tehát hűteni kell, ennyi.
2019. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én használnám, elvégre azért is van. De egy hutot alulról minden - főleg egy ilyen kicsi, vékony - laptop megérdemel
2020. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!