Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kockázatos e használt televízi...

Kockázatos e használt televíziót venni? Mennyivel több áramot fogyasztanak a régi tévék mint a maiak?

Figyelt kérdés
Nem mai modern televíziót akarok. Olcsón meg akarom úszni a dolgot . 1-2-3-4 ezerért már kapni működőképes régebbi tv-ket.

2019. jún. 29. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tévészerelő, de egy kis képernyős képcsöves kb. annyit fogyaszt, mint egy 2-szer akkora (vagy nagyobb) képátlójú 10 évnél fiatalabb. De mivel analóg adás már régóta nincs, kell hozzá egy DVB-T vevőegység is. Talán nem mondok újat, de nem vegyél nagyon régit, ami csak MPEG2 tömörítést támogat. Vagy analóg kábeltévé is szóba jöhet.
2019. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

32 collos LCD fénycsöves háttérvilágítással: 180 W.

32 collos LCD LED háttérvilágítással: 60 W.

Utóbbiból van itt egy Samsung, a 60 W után még ez is rá van írva:

Typical power: 39 W.

Mindamellett, nekem volt fénycsöves is, jelenleg van plazma is, összességében nem olyan vészes a fogyasztás, mint sokan hiszik.

De aki ad erre, inkább LED-est vegyen szerintem.

Képcsöves (nem 100 Hz-es), a nagyobbak 100 W körül vesznek fel.

2019. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek kábeltévével vagy boxxal még működnek.

Lapostévét nem fogsz kapni 1-2-3-4 ezerért.

2019. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem lapostévére gondoltam. Azokra gondoltam amiket jófogáson bekerestettél.
2019. jún. 29. 15:08
 5/14 A kérdező kommentje:
kábeltévém van . Én már annyit bajlódtam televíziókkal ez bedöglött alkatrész csere. Bedöglött maga a tv. Kiégtem én már ilyen téren . Inkább venni szeretnék egy régit.
2019. jún. 29. 15:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem 3-4 ezer ft, de ez jónak látszik.

[link]

2019. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez sokkal régebbi, analógra jó.

[link]

2019. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kb. 10 éves 70 centis Daewoo-m. 1000 Ft-ért sem kellett senkinek, pedig hetekig hirdettem. Ingyen persze ugrottak rá többen is. Kár érte...
2019. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 8

Egyáltalán nem látszik jónak.

32 collos képcsöves állat, 70 kg tömegével, senki nem vállalja már a javítását, mert nem kínlódunk ilyenekkel, sem szervizben, sem helyszínen.

Pláne, amikor kiderül, hogy helyszínem nem javítható, cipeljem le a 4. emeletről, majd javítás után vissza, az is mekkora poén.

160 W-os tápegység, az is kellemes.

Hányan hívtak egy időben, hogy ajándékba adják, csak vigyem el, természetesen nem éltem a lehetőséggel.

Ilyeneket kerüljétek messzire, meg a projektoros szarokat is.

2019. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elütés, előbbit a #6-ra írtam: Vaterás link.
2019. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!