Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Ezek közül melyiket találjátok a legjobb laptopnak?

Link: [link] ,4-gb,kijelzo-merete=2,hattertar-kapacitasa=2;3;4,1920-x-1080,windows-10-home,ar=0-125000/?gclid=CjwKCAjwvJvpBRAtEiwAjLuRPZYkDNJcez9h668dvNe-ZHAUzJQk2rgcBmAkqkQClC3vfOkONuwOgBoC2PoQAvD_BwE

Vagy ha ezek nem annyira jók, akkor max 125k ig melyik a legjobb laptop?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lenovo, Asus, Acer, Dell, laptop

júl. 12. 07:17  Privát üzenet  

A válaszok
Kb. mindegy. Ugyabban az árfekvßesben ne várj csodát, hogy bármelyik kiemelkedö lenne. Vedd azt amelyik tetszik.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 09:08 Privát üzenet

HP 15, Dell Vostro 3568 és Lenovo Idepad 330 -ot is választottam családtagoknak és beüzemeltem. Asusokat meg régebben magam használtam a belső hardver jó ár-érték arányuk miatt, de a kasznijuk katasztrófa, meg az összerakásuk minősége is (belül totál gányolt minden).

A Dellt erős hardverrel vettem, masszív tank férfiembernek (sógoromé), a HP 15 nőknek szép (húgomé, közepes hardverrel), a Lenovo ránézésre nem néz ki hozzájuk hasonlóan igényesnek (anyámé, alaphardverrel), de ezt csodálom fél év után a legjobban a teljesen szuper ergonómiára és a passzív, zajtalan hűtése miatt (N4000 Celeron, ami kb.i5-5005u szintjét hozza).

Ezt ajánlom:

[link]

(Jó az a 8 giga memória, meg a proci is legyen legalább 7-es sorozatú i3.)

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 09:29 Privát üzenet

Amit kinéztél 330-ast az is tök jó!

[link]

Dedikált videókártya nélkül csendesebb, energiatakarékosabb a gép, ami fontosabb, mint a grafika teljesítmény, ha a felhasználó nem játszik a notiján (meg nem használ 3D tervező szoftverek, videókat sem vág rendszeresen).

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 12. 09:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Techno hallgatáshoz milyen BT hangfal lenne a legjobb?
Miskolcon legjobb használt gms bolt amelyik nem túl drága?
Melyik a legjobb Mega Drive-os játék?
Huawei telefonokról mi a véleményetek? Gagyinak vagy jó márkának találjátok? és melyik a legjobb közülük?
Az aranyemberből kéne a legjobb rész számomra de nekem eggyik sem teccik találjátok ki lécci mert foglamazást kéne belőle írnom. SzÓV EGY RÉSZT! LÉCCI EGY RÉSZ?
Béres Alexandra: A legjobb formád című dvd-re tornázott már vki, milyennek találjátok?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!