Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek közül melyiket találjátok...

Ezek közül melyiket találjátok a legjobb laptopnak?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Vagy ha ezek nem annyira jók, akkor max 125k ig melyik a legjobb laptop?



2019. júl. 12. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. mindegy. Ugyabban az árfekvßesben ne várj csodát, hogy bármelyik kiemelkedö lenne. Vedd azt amelyik tetszik.
2019. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HP 15, Dell Vostro 3568 és Lenovo Idepad 330 -ot is választottam családtagoknak és beüzemeltem. Asusokat meg régebben magam használtam a belső hardver jó ár-érték arányuk miatt, de a kasznijuk katasztrófa, meg az összerakásuk minősége is (belül totál gányolt minden).



A Dellt erős hardverrel vettem, masszív tank férfiembernek (sógoromé), a HP 15 nőknek szép (húgomé, közepes hardverrel), a Lenovo ránézésre nem néz ki hozzájuk hasonlóan igényesnek (anyámé, alaphardverrel), de ezt csodálom fél év után a legjobban a teljesen szuper ergonómiára és a passzív, zajtalan hűtése miatt (N4000 Celeron, ami kb.i5-5005u szintjét hozza).


Ezt ajánlom:

[link]

(Jó az a 8 giga memória, meg a proci is legyen legalább 7-es sorozatú i3.)

2019. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit kinéztél 330-ast az is tök jó!

[link]


Dedikált videókártya nélkül csendesebb, energiatakarékosabb a gép, ami fontosabb, mint a grafika teljesítmény, ha a felhasználó nem játszik a notiján (meg nem használ 3D tervező szoftverek, videókat sem vág rendszeresen).

2019. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!