Az aranyemberből kéne a legjobb rész számomra de nekem eggyik sem teccik találjátok ki lécci mert foglamazást kéne belőle írnom. SzÓV EGY RÉSZT! LÉCCI EGY RÉSZ?

Figyelt kérdés
FOGALMAZÁSHOZ

2013. ápr. 2. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha egyik rész sem tetszik, akkor válaszd ki bármelyiket, teljesen mindegy.


2. A fogalmazás megírásához használj helyesírási szótárat vagy helyesírás-ellenőrző programot, mert ez így tragikus.

* Aranyemberből, egyik, tetszik, légyszi...

2013. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát a vege a tanulság hogy ,,Vagy boldogan elsz vagy se hogy tud miert Kacsoka kapitán szerelmes Noemiba Noemi szerelemes Mihályba Mihály szerelmes Timeába Timea meg Kacsokába nem beszelve hogy neki már minden országban volt fellesege de nekem meg az is nagyon teszet amikor a fögonsz Ahtiel bevalja hogy egy gyíllkos meg azt nagyon meg síratam amikor Mihály, ,Csak hogy Timea boldog legyen,, meg rendezi a halát
2013. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meg azt melletenem hogy a saját hallát, is uttána a senki szigeten elt Noemival is Dodyval Tessa akar már elhunt vagy amikor Timea hozámen Mihály hoz is kerte hogy a Athilet is fogad jákbe de teged meg anyi sem fot meg hogy legalább azt írd le hogy Timea ahoz kepest hogy nem szerete Mihályt ahoz kepest elleg rendes volt is tísztelte ugy erttem nem csalta meg Kacsoka Kapittánal is mindent megtet ert na jo hát majd nem mindent mert hátt nem szerete de olyat senkitöl sem lehet kerni hogy legy belemszerelmes max anyit hogy legyünk Barátok. Erted
2013. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!