Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez hogy lehetséges? Xbox One...

Ez hogy lehetséges? Xbox One Home-olás lenne?

Figyelt kérdés

Egyik barátom még régebben(évekkel ezelőtt) belépett az én xboxomon az ő profiljába, majd később én pedig az övébe.

Most azt vettem észre, hogy három játék is amit tudom, hogy ő megvett digitálisan(GTA V, Forza 7, NBA) nálam is ready to installban vannak.

Plusz még annyi, hogy én nem vettem goldot kb 2 éve, miután lejárt de mégis tudtam sok játékkal online játszani(bár azt jelezte, hogy nincs goldom) és tudom, hogy neki mindvégig volt, most 2 napja megszüntette és azóta nekem sincs.

Lehet, hogy vhogy a rendszer összekötött minket és tudtunkon kívűl évek óta home-oltunk?



2019. júl. 17. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendszer a tudtotokon kívül nem Homeol. A te konzolodon volt Homeolva a haverod profilja ezért érted el az ő tartalmait és Gold előfizetését. Lehet ,hogy véletlenül csináltad (csinálta) ,de az biztos ,hogy NEM a rendszer volt.
2019. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha,és ilyenkor ő is használhatja az én tartalmaimat?
2019. júl. 19. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Ha ő is Homeolja a saját konzolján a TE profilodat. Tehát attól,hogy TE Homeoltad az ő profilját nem fog hozzáférni a TE tartalmaidhoz,csak TE az ÖVÉihez.

Azthiszem évente 3x lehet Homeolni egy profilt,bár ha ügyesen beszélsz a Microsofttal akkor tudnak adni plusz lehetőséget (tapasztalat).

Egy konzolon bármennyi profil lehet Homeolva (vagy legalábbis sok,lehet ,hogy van limit) ,viszont egy profil egyszerre csak 1db konzolon lehet Homeolva.

2019. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!