Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy hónapja vettem egy xbox...

Egy hónapja vettem egy xbox one x-et és regisztráltam az xbox oldalára a garancia miatt, azt irja hogy a gyártói garancia lejár 2020. 01.23. de ha 2 év van akkor ez hogy lehetséges? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a garanciat a microsoft adja... Gondolom az uzlet ahol vetted ad ra kulon garanciat,bar ez altalaban ugy szokott kinezni,hogy 1+1 ev.
2018. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a microsoft 2 év garanciát ad magára az xboxra és 1 évet a kiegészítőkre szoval ezért gyanús nekem, magára a gépre nincs meg a 2 év garancia
2018. aug. 10. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

2 év a garancia minden xboxra.


A válasz nagyon egyszerű. A gépekre a szériaszám alapján van egy automatikus garanciaidő számolva + 3 hónap általában. Azt a rendszer nem tudhatja te mikor vetted a gépet, valószínűleg többet volt egy boltban a polcon mint számítottak rá. Azonban probléma nincs, ha megvan a számlád a vásárlásról, ugyanis a vásárlástól számított két évet mindenképpen megadja a Microsoft. Van magyar telefonos ügyfélszolgálat; munkaidőben hívható hét közben, ha lejárna az automatikusan számított garancia, de még nem telt el két év a vásárlás napjától (amit számlával tudsz igazolni) akkor azon keresztül elintézik a garanciát. Valószínűleg csak egy másolatot/fényképet kell elküldened nekik emailben. Az ügyfélszolgálat telefonszáma: 06 80 018590

2018. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egy isten vagy


nagyon koszonom

2018. aug. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!