LG TV wifi probléma?

Figyelt kérdés

Újonnan vásárolt LG 32LK6100PLB okos tévémmel a következő probléma áll fenn:

A készülék nem csatlakozik a wifire, a következő hibaüzenet jelenik meg: "A hozzáférési ponthoz való csatlakozás létrehozása sikertelen".

Másfél órás szenvedés után (WPS-sel sem tudtam csatlakoztatni) kifogytam az ötletekből.

Mi lehet a probléma?



2019. júl. 18. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Router újraindítása?
2019. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megvolt.
2019. júl. 18. 20:00
 3/9 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:

Az LG ügyfélszolgálat rákérdezett a szolgáltatóta. Állításuk szerint a UPC elkezdett átállni IPV6 szabványra, amit ezek a tv-k nem bírnak, csak az IPV4-et. Javasolták, hogy próbáljam mobilinternetre csatlakoztatni, arra sikerült is. A UPC ügyfélszolgálat tájékoztatása szerint a modem IPV4-re van beállítva, de azért eszközöltek egy frissítést, de ezekkel együtt sem sikerült a csatlakozás.

2019. júl. 18. 23:57
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Hát, ha tényleg az IPv6 a probléma az elég égő az LG -re nézve, hogy egy még mindig a piacon lévő termékük nem tudja kezelni, miközben a számítástechnikai eszközök több mint 10 évvel ezelőtt is tudták.


Amit még érdemes lenne megpróbálni, hogy csatornát választasz a routeren.

2019. júl. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szintén semmi.
2019. júl. 19. 11:18
 6/9 Zzzoli ***** válasza:
Csak kíváncsiságból a telódon csinálj egy hotspotot és próbálj csatlakozni, már az is elárul valamit ha ahhoz meg sikerül.
2019. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam, mobilra sikerült.

Azóta vacakoltam a MAC címekkel, és sikerült csatlakozni, de X idő után ledob, majd vagy sikerül újracsatlakozni, vagy nem. Előfordul az is, hogy csatlakoztatva van, de net kapcsolat nincs.

2019. júl. 26. 15:10
 8/9 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldani a problémát? Nálam ugyanez van (LG Tv, UPC), és nem tudom, mi lehet a megoldás... Előre is köszönöm a választ!
2020. ápr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azóta valami??
2022. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!