Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegedi lányoknak van kedve...

Szegedi lányoknak van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Én szegedi 16 éves lány vagyok, kicsit fiúsabb stílusú. (tomboy)

Szeretek bütykölni dolgokat, korizni jégg és görkorival egyaránt.

Szeretek rajzolni, festeni, kreatívoskodni. Közgazdaságot tanulok, most vagyok elsős.(nem buktam soha)

Nem vagyok egoista, de szerintem jó fej vagyok és segítő kész.

Olyan barátnőt keresek akivel lehet találkozni, csetelni és mindent megoszthatok vele.

Volt barátnőm, de egy fiú miatt elfordult tőlem így a neten vagyok kénytelen barátkozni...

Várom a 15-6-7 éves jelentkezőket!


2021. ápr. 14. 12:13
 1/9 anonim válasza:
Szögedi..
2021. ápr. 14. 12:21
 2/9 A kérdező kommentje:
Szögedi*
2021. ápr. 14. 12:24
 3/9 anonim válasza:

@12:21


Szegeden már kb a kutya nem ő-zik. :D Hódmezővásárhelyen, Makón, esetleg előfordul még.

2021. ápr. 14. 12:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, az igazat megvallva én szoktam ő-vel beszélni, de azért írásban a köznyelvet használom😊
2021. ápr. 14. 12:33
 5/9 anonim válasza:

#2 Nagyon szépen köszönöm a javítás. ☺️


#3 Azért még vannak Szögediek is,de nyilván már nem annyian. 🙂

2021. ápr. 14. 12:55
 6/9 anonim válasza:
Pécsett?
2021. ápr. 14. 13:50
 7/9 anonim válasza:

3, hja, a betelepültek, MÖG az ivadékaik, azok tényleg nem ö-znek. Nem tudnak. Sokan vannak, és pont emiatt sok helyről kiszorult a szegedi nyelv, de még tartjuk a frontot. Szűkebb családi körben, értelmesebb közegben, ahol még használják ezt a nyelvjárást. Az igazi szegediek tulajdonképpen erről ismerik meg egymást. Lassan olyan lesz mint Kolozsváron jónapottal nyitni :)

Megvan ennek a romantikája azért.

Hmv-n szinte mindenki így tolja, Szegedre érve is, csak bátorítani kell őket.

Kecskeméten is sokan ö-znek.

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de ez a "kutya se" kezdetű beszólás nagyon sértő erre a városra nézve.

Szomorú, hogy sok ilyen ember él itt.

Kb az a szint, mintha az ős budapestieket azzal cseszegetnéd, hogy mi az, hogy "KŐRÚT"?

2021. ápr. 14. 18:38
 8/9 anonim válasza:
És igen, szegedi, ez a helyes! Szögednek már öreganyám és az a generáció se nevezte a várost, pedig ő aztán mindig és mindenkivel az ö-t használta. Vicceskedve még előfordult hogy "szögedébe" de ez is Árvíz előtti dumának tűnik :))
2021. ápr. 14. 18:40
 9/9 anonim válasza:
Igen
2021. ápr. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!