Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Többi lennt!

Tudnátok segíteni? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Oké szóval az a lényeg hogy összevissza a kapcsolatom egy fiúval ,ezt úgy értem hogy eddig 2szer jártunk meg mindig összevesztünk tehát sosem bírtuk ki egymás nélkül . Ez tart lassan 2 éve . Az a lényeg ,hogy holnap lesz a szülinapja és tavaly is írtam neki egy levél féleséget aminek mindennél jobban örült és pont összevoltunk veszve és annak hatására kibékültünk . Mostanába nembeszéltünk valami sokat ,de mindig bármikor számíthatok rá és aggódik értem stb . DE nemrégen írta hogy nemlehetünk többek barátnál . Igazából most is csak olyan boldoggá akarom tenni mint tavaly a levélbe beleírni az emlékeinket stb . Viszont ez a barátos dolog... Fogalmam sincs mitcsináljak ,de nagyon szeretem őt . (Tudom nemkell futni utánna de nemsikerult sosem elengednem ) Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat ! 8.osztályos lány vagyok amúgy

:)



2019. júl. 25. 09:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz kategóriáért !
2019. júl. 25. 09:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem készíts neki egy képekből álló mappát az ilyen képkeretbe vagy a kinyithatósba és ird mellé az emlékeket. Hasonló a levélhez de ehez már közös képek is vannak és könnyebb az emlékezès majd.
2019. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el kéne felejteni, mert csak feltépnétek újra a sebeket. Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2019. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit úgy tűnik nekem, hogy érzed, hogy komoly fiú nem számolhat veled. Az összevissza kapcsolatok többnyire a rribikre jellemzőek, itt is valszeg ez van. Volt neked ő és volt mellette még 2-3-4 másik fiú és mindig oda mentél, ahol többet reméltél. Ha ez így megy, akkor egy komolyabb gondolkodású partner nem fog veled számolni és lássuk be igaza van. Tehát amig nem sikerül megváltoznod, addig ne lepődj meg, ha úgy bánnak veled, ahogy viselkedsz.
2019. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm ! Utolsó miből gondolod ,hogy riba@nc vagyok elmondom csak vele jártam eddig még beszélni sem beszéltem fiúkkal nagyon . Igazából nagyon jó tanuló vagyok és soha nem gondolkoznék így ahogy te leírtad ! Pont fordítva volt,hogy a fiú ilyen nem pedig én . Nem is ismersz és úgy alkotsz rólam véleményt ... nem sértés meg semmi csak ígyvan .
2019. júl. 25. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam hogy ilyen vagy, azt mondtam, hogy így szokott lenni.


Ha meg ő ilyen, akkor mit kepesztesz? Akkor hagyni kell békén. Ha nem vagy tisztában az érzéseiddel, akkor kapd össze magad és viselkedj normálisan, legyél határozott és cselekedj aszerint. A bizonytalanság ilyen dologban senkinek sem jó.

2019. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ne pazarold magad idiótakra. Én is ezt tettem, közel egy évig. Elengedtem. Most élettársam van.
2019. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyetek simán lelkitársak:) Nehogy tönkrezúzd azt az állapotot, ami most van, hogy jóban vagytok. Lehet, hogy ha járnátok, féltékenységből vagy akármilyen okból; akár egyszer úgy összevesznétek, hogy onnan soha többet nem beszélnétek egymással. Szóval értékeljed ,ami most van, próbáltátok már, és mindig összeveszés lett a vége. Lehettek simán szóval tehát lelkitársak is. Az is szép és jó dolog. Amikor meg ha majd mindakettőtöknek lesz párja, majd bandázhattok együtt négyen. Kirándulgattok/túrázás, elutaztok messzebbre szállodába (itt ezt úgy ajánlanám, hogy azonos helynek azonos emeletére foglaljatok szobát, hogy tudjatok átmenni egymáshoz bandázni, de pl ne egy 4fős szobát vegyetek ki, hanem 2db 2főset, mert akkor ha pl az utolsó pillanatban az egyik párnak közbe jönne valami neadjisten, akkor ne kelljen az egész 4 helyet kifizetni, szóval, hogy még ez utolsó pillanatban is akár adott legyen; pl elhúzódna egy projektmunka a cégnél, és mondjuk határidős lenne , vagy valami [nekem nincs ilyen tapasztalatom]), kávézgattok, pizzázgattok, együtt sütögettek palacsintát, beültök egy film elé egy adag pattogatott kukoricával, vagy chips-sel, amit épp kívántok, elmentek táncolni, stb.
2019. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úristen annyira sajnálom ,hogy későn olvastam az utolsó írását amibe nagyon igazad van !!! Gondoltam megosztom veletek hogy az a helyzet,hogy sikerült és valószínűleg újrakezdjük vele . :) Egyébként nagyon nagyon köszönök minden segítséget nektek !
2019. júl. 26. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!