Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem kellene a régi...

Csak szerintem kellene a régi korok emberét és a mai embedt össze mosni? (értelmesen lennt) Vagy nem kéne tudatosítani az emberekben hogy mi az amit megörzünk a régi időkből?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szörnyű a kérdés megfogalmazása,de fáradt vagyok,a helyesírás is ennek tudható be.Szóval bocsi.

Tehát elég sok kérdést olvastam itt,amimen a korkülönbséget fejtegették kapcsolatokban.A régi korok embereit nem izgatta a korkülönbség.Viszont sokszor nem szerelemből házasodtak.Ellenben a szeretőjüket(már ha volt)maguk választották,és a kor nem számított.Persze nem azt mondom hogy 30 évesek tele beszéljék tizenévesek fejét.De pl szerintem ha egy 17 és egy 23 éves együtt van az oké.De másoknak ez viszont elég gyakran szemet szúr.


Viszont azt sem értem hogy a nők mindig arra várnak hogy leszolítsák őket,ki nyissák elöttük az ajtót....stb

Viszont ha mind egyenlök vagyunk akkor ez miért elvárás?Sőt van ki nem szereti a szép gesztusokat,mert hogy le alacsonyító.



Szóval nem értem. A válaszokat köszönöm.


2015. dec. 30. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kérdés magas. Vegyük sorban, hmm.


Korkülönbség: 17-23. Talán... enyhén vad. 6 év nem olyan durva, mondjuk 23-29 esetén. Egy 17 éves még gyerek. Már nem annyira, de még az, ellenben a 23-mal, aki már nem gyerek még biológiailag sem. Ergo egy 23 éveshez inkább egy 20 éves illik. Régen ez úgy volt, hogy kishercegnek megmondta a king, hogy "fiam, te ahhoz a hercegnőhöz mégy hozzá, mert a két királyságnak össze kell tartania! Lehet, hogy nem tetszik, de ez van, fogadd el!" és ennyi. Az, hogy közben ki kúrt félre kivel az más kérdés.


Azt, hogy némely nőnek miért van ez a marhasága, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, azt én sem tudom. Egyszerűen vannak ilyen lustaságok, akik nem mozdulnak, mert ők nem teszik, tegye a másik, ha neki kell. Ez van, mindig lesznek ilyenek, ezen ne törd magad.


Van még valami? Nincs, ugye? Ajtó nyitogatásba menjek bele? Jólvan, megjegyzem, hogy a kilincset direkt úgy tervezték, hogy nincs benne elektronika, passzolnak a számok, hogy két kéz és egy kilincs, ergo a nők is tudják használni, meg láthattuk, hogy a Velociraptor is kinyitotta. Tehát megy az nekik, ugyanakkor, ha pont olyan a szög, úgy állunk, akkor előre szoktam engedni őket.

2015. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt őrzöl meg a régi időkből, amit szeretnél. Csak ne várd el tőlem, hogy pont ezeket őrizzem meg én is. Éljenek az egyéni szabadságjogok. :)


A súlytalan gesztusokat valaki szereti, valaki nem. Én különösebb előreengedés nélkül is kitűnően élem az életem, általában nem ezen múlik, szeretik-e az embert.


Relatíve kevés nő próbálkozik közvetlen kezdeményezéssel, egyrészt mert kezdeményezni nehéz, másrészt eléggé tartják magát azok a nézetek, hogy a kezdeményező nőnek nincs akkora értéke a férfi szemében, nem kell érte úgy megküzdeni, amelyik nő kezdeményezés nélkül nem talál párt, az vesztes, meg amúgy is, kezdeményezzen csak a férfi, stb. De a jövőben valószínűleg kiegyensúlyozottabb lesz a világ ezen a téren is.

2015. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!