Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a ezt a...

Nem bírom elviselni a ezt a világot?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta utálom ezt a világot,nem tudom magam szabadnak érezni.Az embernek iskolába kell járnia,elviselni a sok primitív barmot,aztán ha kijártad az iskolát mehetsz dolgozni,egy mókus kerékben fogsz megrohadni,természetesen primitív barmokkal körül véve,akiknek egyetlen öröme mások tönkretevése.Annyira utálom ezt a pénz alapú világot,szó szerint rabszolgának érzem magam,bár az is vagyok.Gyerekkorom óta(kb.10 éves korom óta) megállás nélkül,mindennap csak az öngyilkosságra tudok gondolni,mert egyszerűen nem lehet nyugodtan élni.Egyedül viszont erősen kétlem,hogy életben tudnék maradni a természetben,amit persze ezerrel pusztítanak.

2019. júl. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

És most mi a kérdés?

Találj magadnak életcélt meg kihívást, ha nem megy, akkor menj el munkanélkülire és ülj otthon egész nap, vagy csövezz. Túl sok választásod nincs.

2019. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A világ egy kiszámíthatatlan, ellenséges hely tud lenni, ebben igazad van, de ez nem ok arra, hogy meg se próbáljunk rendet tenni az életünkben.


Ezeket a kérdéseket boncolgatja, és ad hozzá gyakorlati tanácsokat Jordan Peterson a 12 szabály az élethez című könyvében. Olvasd el! ;)

2019. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem bírod elviselni.
2019. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosságot leszámítva pontosan ilyen vagyok én is. Rühellem, hogy minden a pénz körül forog, és rühellem azt is, hogy a modernkori rabszolgaságot szabadságnak nevezik.


Én ezt úgy vészelem át, hogy nem viszem munkába a magánéletem, és nem hozom haza a munkám. Így itthon bizonyos szintig szabad vagyok. Mellette aktívan spórolok, hogy idősebb koromra legyen egy szép összegem, amiből nyugdíjazom saját magamat. Ekkor leszek igazán szabad, hisz nem kell többé dolgoznom, lesz pénzem, és bizonyos keretek között azt csinálok, amit akarok, amikor akarom.


Egyébként ha van rá lehetőséged, menj ki külföldre kamionosnak. Bejárhatod a világot, elég szép pénzt tudsz keresni, és ha jó helyre mész, akkor nem is olyan stresszes.

2019. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
MOST azaz MOST élsz!!!!!!!!!
2019. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szabad akarok lenni!
2019. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szabad akarok lenni.
2019. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!