Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha már nem bírom...

Mit tegyek, ha már nem bírom elviselni ezt a kétszínű világot?

Figyelt kérdés
Utálom ezt az egészet, itt nincsenek barátságok, nincsen lelkitárs, ezek mind csak szavak, nem léteznek.
2018. ápr. 21. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
A barát és a társ két külön fogalom. Talán külön kellene választani őket és nem csalódnál mindig a lehetetlenben.
2018. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kérek a barátnőt kereső fiúktól privátokat, én is fiú vagyok.
2018. ápr. 21. 16:01
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

Dehogy nincs... Gondolom vannak. 😅

"Mit tegyek, ha már nem bírom elviselni ezt a kétszínű világot?"

Mert egykét három vagy négy csalódás ért ne írd le az egész világot. Nem voltak még soha igazi barátaid ezért vélekedsz így. Viseld úgy ahogy eddig is tetted csak kevesebb depresszióval és ne biz meg mindenkiben. Ha lesznek valódi barátaid másképp fogsz vélekedni "HA" lesznek.

2018. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy barátság. Volt részem benne, hogy tényleg fontos voltam valakinek, de ez olyan mint a szerelem, elmúlik. Olyan nincs aki velem marad, olyan sosem lesz.
2018. ápr. 21. 16:25
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Attól, hogy te nem találtad még meg ezeket, léteznek.
2018. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De megtaláltam, épp mással beszél minden nap engem meg leszar. Tudom mit beszélek, ennyire fontos még senki sem volt, én is az voltam...
2018. ápr. 21. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Neked ez rossz tapasztalat, ennyi.

Nekem vannak barátaim, akikkel tényleg számíthatunk egymásra, és több felnőtt párt ismerek akik több, mint 25 éve együtt vannak és szeretik egymást.

2018. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem biztos hogy leszar, csak lehet hogy több időre van szüksége. Én is van hogy haza jövök munkahelyről és nyugalmat szeretnék magam körül. Kell a lazaság a mai világban, mert ha mindenre rágörcsölünk akkor nem tudunk pihenni. Gondolom úgy érzel iránta hogy szeretnél beszélgetni vele, de ő "leszar". Miért nem írsz te rá? Lehet örülne is neki...
2018. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Neked elsőként a barátság vagy a barátnők előtt egy pszichológiai kezelés kéne. (Nem rosszindulatból mondtam).
2018. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Én is fiú vagyok, és baromira átérzem, amiről beszélsz.. Túl sokat várok az emberektől, pedig aligha kapok vissza bármit is. Számomra is a barátság a legfontosabb, legnemesebb kapcsolat, mely százszor többet ér a szerelemnél. Undorodom attól, a képmutatástól, ami megy a közösségi oldalakon, vagy akár az életben is. Olyan barátságra vágyom, mint amiről a Kis hercegben írnak.

Írj, ha van kedved. Talán egymást keressük.

2018. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!