Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan férfi ismerősöd...

Volt már olyan férfi ismerősöd, aki bárkivel beszélt rólad, az illető mindig utána mérges lett rád? Mi volt az oka a viselkedésének? Hogyan tetted helyre?

Figyelt kérdés

#ellenszenv #Háttérmunka
2019. júl. 26. 19:16
 1/1 ludwigvan válasza:

Én férfi vagyok, de volt ilyen férfi is és női ismerősöm is. Az volt az oka, hogy valamiért megharagudott (haragudtak) rám, és úgy meséltek rólam félig igaz sztorikat, hogy azokban mindig én voltam a rossz. Az, hogy miért haragudtak meg, az tulajdonképpen mindegy: az egyiküknek volt oka rá, a másiknak szerintem nem - ő inkább irigy volt valamilyen sikeremre. Helyre tenni nem lehetett. Meg kellett várni, míg az emberek maguktól rájöttek, hogy nem vagyok rossz. Próbáltam a magyarázkodást, de nem használt - talán még rosszabb is lett tőle.

Az ismerőssel viszont érdemes megszakítani a kapcsolatot.

2019. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!