Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki, milyen viselkedés lenne a...

Ki, milyen viselkedés lenne a jó, elfogadott, hogy az ismerkedés során bánjanak az illető el? Kinek, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel ismerkedem: és szóvá tette azt, hogy igyekszem nkrmálisan viselkedni vele. Volt olyan dolog, ami bántó dolognak mondható. Így bicsánatot kértem tőle. Erre azt mondta, hogy már rég elavult dolog az ilyen viselkedés. Meg mondta, hogy csak azzal zsibbasztó a van, hogy mindig úgy van fogalmazva, hogy nem akartam, meg ilyesmi dolgokkal. Megkérdeztem tőle, hogy akkor milyen viselkedés lenne jó a számára. Erre a válasza az volt, hogy nem tudja.
2019. júl. 25. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem egyszeru ertelmezni. De biztos nem a normalis viselkedessel van baja, csak nem tudod ertelmezni mit akar. Mellesleg azt hogy mibe szeretunk bele te sem tudnad megfogalmazni. Szerintem legyen eleg annyi, hogy nem vagy az esete...
2019. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Úristen ez a fogalmazás. Autocorrect vagy Google fordító?


Hogy on is legyen: Valószínűleg elvesztetted az "alfahím" státuszt nála mert meghunyászkodtál neki.

2019. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen igényesen feltett kérdés 😆
2019. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem?
2019. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiszúrta a megfelelési kényszert. Ha ezt megerzi egy nő kb ott szálltak el az esélyeid.

Úgy tarthattad volna meg a ketetet ha kiállsz a kijelentesed mellet pl lehet elavult de én így érzem.

Vagy veszed a lapot hogy laza csaj és abbahagyod a befeszültet és nyomsz egy oltast.

Vagy csak nyugtazod hogy hát igen elavult lettem és kineveted. Ha rakerdez hogy miert nevetsz akk monfod neki-jaj ne legyel már ilyen elavult ez vicces volt.

2019. júl. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!