Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ami nem megy azt ne eröltessük...

Ami nem megy azt ne eröltessük, vagy addig kell próbálkozni amíg nem megy?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Attol fugg. En altalaban nem eroltetem, ha nekem nem fontos az adott dolog.

Mondok peldakat.

Sportolok. Ha ott nem megy valami, akkor addig csinalom, mig nem megy, mert szeretem csinalni, mert erdekel.

De ha C# ot kell tanulnom akkor nem eroltetem.

2019. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy tanultam meg zongorázni, hogy újra és újra próbáltam:) ha kitűzöl valami célt akkor addig próbálkozz míg nem éred el.
2019. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így egészen részletekbe menő konkrét példa nélkül megválaszolhatatlan.

Annyira komplex kérdés, hogy szó szerint évezredes kultúrák épülnek egyik vagy másik út igazságára, ha az általános filozófiájukat erre a kérdésre sarkítom le.


Mivel túl buta vagyok ahhoz, hogy egy 6000 éves "disszonanciát" feloldjak egy gyakorikérdéses oldalon, én annyit tudok neked mondani, hogy ha ez egy konkrét gyakorlati dologra vonatkozik, akkor gondold át a dolgot hosszú távon, megéri e a befektetett energia, van e benned annyi tehetség és szorgalom, hogy kamatoztatni tudd a végeredményt, vagy hogy milyen hatással lehet az életedre egyik vagy másik verzió, és ennek fényében dönts.

2019. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ez az az ellentmondás, amit én se igazán tudok hova tenni egyébként. :D :D


Talán valami olyasmi, hogy ha minimális érzéked legalább van az adott dologhoz, egyértelműen tetszik az adott dolog, vagy álmod, vagy szereted stb, akkor próbálkozz, amíg nem megy pl. az egészséged rovására és amíg nem sikerül.

Viszont ha egyértelműen nem válik javadra, túl irreális, a lelked mélyén nem is akarod, NEM (csak) RAJTAD MÚLIK (akár emberi kapcsolat), akkor ne erőltesd.

2019. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrétumok nélkül erre elég nehéz bármit mondani.

A kör alakú csatlakozó nem illik a négyszögletes aljzatba.Bele lehet erőltetni,de működni nem fog.Megoldás:kell egy kör alakú aljzat,vagy egy négyszögletes csatlakozó.

Szóval,én úgy értelmezem a dolgot,hogy ami nem megy,azt próbáld meg másképpen.

2019. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is az adott dolog függvénye ez.
2019. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!