Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik törölték magukat Facebook...

Akik törölték magukat Facebookról, megbántátok?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka, hogy töröltétek magatokat?

Ha visszaregisztráltatok, mennyi idő múlva, és miért?


2019. júl. 31. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a munka és a suli miatt kellett. Én azt bántam meg, hogy akkor beadtam a derekam és regisztráltam.


Megtalált egy csomó régi osztálytárs, akikkel azóta sem beszéltünk egy szót sem, csak +1 fő, hogy mindenki lássa mennyire népszerűek vagyunk.


3 éve töröltem magam véglegesen, nem bántam meg. Az okok:


-Nem érdekel ki mit zabál éppen

-Nem érdekel ki hol nyaral

-Nem érdekelnek a pelenkás fotók vagy a szülés utáni képek

-Nem érdekelnek a mélyenszántó idézetek, amiket az sem fogad meg, aki kirakta őket.


Volt olyan ismerősöm, aki össze-vissza csalta a párját, de a Facebookon meg egyfolytában nyomatta a szelfiket és melléjük a szerelmes idézeteket. Nekem meg minden alkalommal felfordult a gyomrom. :D


Én mondjuk sosem osztottam meg semmit, a barátaimmal meg kommunikálok így is rendszeresen.

2019. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. Nem érdekelt, nem találtam okát. Volt, hogy ki-beléptem. jelenleg visszaregeltem, de nagyon korlátozva vannak dolgaim.
2019. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több éve nincs fb-m, sokkal egyedibb és kiegyensúlyozottabb lettem, de csak inaktív vagyok, fél évente beloginolok 1 percre, majd gyorsan inaktiválom magam. Használtam fb elött social mediát, az fbt 10 évvel ezelött se szerettem már, emberbutitó. Talán visszamegyek kis ideig, küldök egy körüzenetet, és begyüjtöm az ismerösök elérhetöségét.
2019. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!