Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy 1...

Mit gondoltok arról, hogy 1 éve letöröltem magamat a facebookról és azóta sokkal jobban érzem magam? Miért van mindenki kiakadva, hogy nem vagyok fent?

Figyelt kérdés
Facebook, közösségi média, emberek, közérzet:)

2018. aug. 24. 20:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ugy tunik meg ezt a forumot sem tudom hasznalni...a kulcsszavakat nem jo helyre irtam bocsi elneztem :D
2018. aug. 24. 20:42
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Igazad van. Ha mindenki így tenne, talán lenne esélye egy sokkal jobb világnak.
2018. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Mit izgat? Mit porogsz ezen? En fenn vagyok de mint a legtobben nem ott elek, az tinis vonas ;).

Te se kattogj ezen mert ilyen alalon fent is lehetnel...

2018. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint túl sok időt töltöttél a facen, mielőtt törölted volna magad. :D Ez esetben valóban jó, hogy már nem vagy fent.

Ez amúgy nem olyan nagy dolog, mint hiszed. Rengeteg ember törölte már magát (nagyon sok az ismerősi körömből is, vagy eleve fent se volt).


Az oldallal amúgy nincsen gond, csak a nagy számok törvénye alapján ugye egyre több ott a hülye is, akik baromságokra használják... :(

2018. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Azért vannak kiakadva, mert az a felfogásuk, hogy aki nincs fönt facebookon, az nem ember, hanem egy élet nélküli pszichopata állat, aki egész nap a falat bámulja, és amúgy sem ember. Fel sem fogják, hogy pont ők vesztik el a sok facebookozással azt, amit embernek lehet nevezni. Utálom a facebookot, én is csak a tananyag miatt vagyok/voltam fent, de már sokszor törölni akartam magamat.
2018. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azert szoktak erre panaszkodni, mert hogy nehezebb elerni meg hogy lemaradok bizonyos dolgokrol akkor csak engem kell kulon meghivni bizonyos esemenyekre mert nem lehet hozzaadni...en meg erre azt szoktam mondani, hogy aki meg akar hivni az telefonon is meg tud. Lehet oskori vagyok, de akkor ez van. :D jah amugy nem porgok rajta csak mostansag surubben hallottam ezt es kivancsi voltam a velemenyekre, de vissza nem megyek az tuti :D
2018. aug. 24. 20:56
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Várj, nekem kb 1 hétig még telefonom sincs. :D Facet deaktiváltam már egy ideje, abszolút nem hiányzik. Sokkal inkább valaki más...:(
2018. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
micsoda hős vagy, kvára különleges meg fszagyerek meg stb stb a megváltó sggedből süt a nap blabla. engem nem az idegesít aki fent van de még nem is az aki nincs hanem az aki olyan kva nagy királynak hiszi magát akármelyik táborból azért mert ő oda tartozik. nem vagy fent, ügyes vagy gratulálok pacsi hátbaveregetés na jó lesz? megkaptad az elismerést amit a semmire vártál?
2018. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-aska savanyu a szolo? :D nem azert irtam ki, hogy kiralykodjak hanem csakugy :) wow
2018. aug. 24. 21:10
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Jól tetted. Én is ezt tenném, csak kell a munkámhoz.
2018. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!