Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajotok van a rövid hajjal?

Mi bajotok van a rövid hajjal?

Figyelt kérdés
Akár hány fiút kérdeztem csak a hosszú hajú lányokat mondták szépnek, hogy a hosszú haj jól néz ki, a rövid nem. Miért? A rövid hajú lányokkal mi a baj, miért tetszik jobban a hosszú haj és rövid miért nem?

2019. júl. 31. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
szerintem meg ez önmagában nem mutat meg semmit, egyben kell nézni. vannak hosszú hajú, gusztustalan lányok/nők is...szóval ugyanígy a rövid hajjal sem feltétlenül lenne baj...bár én sem tudnék most túl sok olyan rövid hajú lányt a látókörömből, akinek ne ment volna át az egész ilyen maszkulin, férfias hatássá...de ez nem csak a haj teszi, ott van az öltözködés, viselkedés is...
2019. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a rövid haj férfias, és elveszi a nő egyik legszebb jellegzetességét. Jegyzem meg, nekem az számít rövid hajnak egy nő esetében, mikor az nem ér még a nyakáig sem, és azt szeretem, ha legalább vállig ér.
2019. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
A rövid haj sokszor valóban kissé fiús hatást kelt, bár tény, hogy vannak nők, akiknek nagyon jól tud állni.
2019. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem speciel semmi bajom nincs vele, bár tény, hogy alapvetően nekem is jobban tetszik a hosszú/hosszabb haj.. De simán lehet olyan stílusú, személyiségű ember, akinek pont a rövidebb haj áll jól, van is ilyen ismerősöm. És lehet nem a legjobb példa, de ott van DTK, neki szerintem pont hogy kifejezetten jól áll a rövid haj. :D


Szóval nálam szinte mindegy, nem (csak) a haj alapján dől el, hogy ki tetszik és ki nem.

2019. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Számomra természetellenes egy nőnél. Azt megértem, ha betegségből adódik.
2019. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Én szeretem a nőies nőket, amihez hozzá tartozik a hosszú haj. Maga a hosszú haj is sokkal vonzóbb számomra. Kicsit olyan, mintha azt kérdeznénk, mi baja a nőknek a kövér, hájas pasikkal miért az izmos, sportos tetszik nekik jobban.


Ettől függetlenül láttam már lányt akinek jól állt egy rövidebb fazonú, kicsit extravagáns haj.

2019. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából az olyan vállig, kicsit fölé érő hajat is rövidnem számítják a nők, tehát ezt is vegyétek figyelembe kérlek.
2019. aug. 1. 00:24
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem teljesen mindegy a hajhossz. A hosszú nyilván jobban tetszik, de megtetszik egy lány, akkor az nem csak a haja miatt lesz.

Mellesleg meg vállig érő hajam van fiúként, és sokan azt mondják ez lányos. Vannak akik szerint viszont menő, és illik hozzám. Sőt, amíg rövid hajam volt, nem kaptam egyetlen bókot sem. Amióta hosszú a hajam, néhanapján kapok. :D

2019. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nálam a kb vállig érő még nem számít rövidnek abból lehet szépeket kihozni, viszont mikor ilyen tüsire van vágva az már nekem sem tetszik.
2019. aug. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mutass egy képet mire gondolsz
2019. aug. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!