Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember külföldön tervez...

Ha az ember külföldön tervez élni véglegesen, az attrocitások és megbélyegzések elkerülése érdekében célszerű lenne a magyar származást inkább letagadni?

Figyelt kérdés
Én már csak amiatt is letagadnám, mert úgy kollektíve utálom a magyarokat, de az más tészta.
2019. aug. 1. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod letagadni pl munkahelyen. Csak ha tökéletesen megtanulod a nyelvet illetve àllampolgàrsàgot is szerzel.
2019. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
1-es, hiába szerez állampolgárságot és tudja a nyelvet. A személyes adatai nem fognak változni. Még ha nevet változtat is az édesanyja nevét, születési helyét nem tudja megváltoztatni.
2019. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na az is igaz, nem értem ez hogy nem jutott eszembe😆
2019. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod letagadni, előbb-utóbb úgyis lebuknál. Nagyon sokféle náció él külföldön, ha teszem azt mondjuk bolgárnak vallod magad, akkor előbb-utóbb összehoz a sors egy bolgárral és beszélgetni akar majd veled bolgárul az otthoni dolgokról, amikről neked halvány fogalmad sem lesz. :)
2019. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

letagadni nem tudod, ugyanebben a cipőben jártam, de előbb-utóbb visszaüt... a legtöbb amit megtehetsz, hogy nem csinálsz úgy, mint a külföldön élő magyarok (ausztriában élek, mondok itteni példákat: beszélem a nyelvet, nem követelőzök mindenféle szerveknél, hogy adjanak segélyt és támogatást, nem lebzselek munkanélküliként az ak környékén várva hogy a számba repüljön az a bizonyos sült galamb, nem vagoyk tagja a "magyarok külfödi rinyálós csoportja" szerű izéknek facen) (jó, egynek igen, de az olyan retardált emberekkel van tele, hogy túl vicces, nem tudom otthagyni)

az okmányaidból, akcentusból úgyis látja mindenki hogy magyar vagyok, ez ellen nem tehetek semmit, de viselkedhetek jó bevándorlóként, és csak olyan helyzetekben engedem magam látni, ami előnyös. (tanulok, dolgzok, ösztöndíjat kapok, németül beszélek, kultúráltan viselkedek) ennél többet nem tehetek, akinek ez se elég azzal nem tudok mit kezdeni

2019. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"amiatt is letagadnám, mert úgy kollektíve utálom a magyarokat"


Jobb is lesz, ha letagadod, szégyent hoznál ránk.

2019. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szégyent? Szégyent a dagadt hitler hoz, aki ezt az országot vezeti, meg az előtted levő válaszoló által leírtak
2019. aug. 1. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod letagadni.
2019. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elárul a Magyar akcentusod😁
2019. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!


Attól függ, hogy hova tervezel emigrálni.


Pl. Angliában magyarnak lenni előnyt jelent, mivel az angolok majdhogynem a sok lengyel és bolgár bevándorló miatt szeretnének távozni az EU-ból, kifejtem:

A legnagyobb bűnözések itt a bolgárokhoz és lengyelekhez köthetőek.

Bár én egy bolgár bűnözőt sem ismerek, ellenben lengyelt akaratlanul is.

A lengyelek (tényleg tisztelet a kivételnek!) nem komplettek...


A magyarok itt Angliában, habár megvan az a kis sunyi magyar habitus, de ennek ellenére is viszonylag normálisak. Segítenek, ha tudnak, azért összeakarnak tartani, és a legszorgalmasabbak mindenki közül.


Letagadás helyett el is lehet határolódni inkább. Pl.: nem barátkozol olyanokkal, akik ellenszenvesnek, vagy vigyázzni kell velük. Remélem érted.


Hidd el külföldön egyéb nagyobb gondod is lesz, mint az, hogy magyar az állampolgárságod.

2019. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!