Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan népszerű...

Ismertek olyan népszerű pszichológust, pszichiátert vagy hasonló hivatású embert, aki nagyon jó a szakmájában, de voltam idő amikor maga drogozott, ivott, vagy rombolta magát?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hofy nehéz udoszakot élt, ami miatt lehet hogy öngyilkos akart lenni vagy drogos volt, depressziós stb, majd összezedte magát és mára elismert szakember pl pszichológus, pszichiáter, terapeuta, orvos vagy hasonló.

Példákat szeretnék arra, hogy az hogy valaki anno depressziós volt vagy artott magának még nem jelenti azt, hogy később nem lehet jó a szakmájában a múltja miatt.


2019. aug. 1. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Volt* hogy* időszakot *

Elnézést kérek az elírásokért, remélem azért érthető a kérdésem.

Kérlek, aki tud irjon ilyen neveket.

A válaszokat köszönöm

2019. aug. 1. 15:05
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Szabó Péter
2019. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szakkepzettekre gondoltam
2019. aug. 1. 15:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csernus
2019. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

@15:12


Nem szélhámost kérdezett a kérdező?

2019. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addiktológiai konzultánsok: pl. Bajzáth Sándor, Dudits Dénes, Nagy Zsolt stb...

De a függőségekkel foglalkozó szakemberek nagy része függő volt valamikor, csak nem mindenki keres országos népszerűséget.

2019. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csernus minden csak elismert szakember nem!
2019. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én voltam egy CSernus előadáson és a könyveit is ismerem, engem az érdekelt, hogy pap akart lenni, amit nem szeretek és pszichológus lett amit szeretek. Ha így érted.
2019. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!