Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek velük? Hogyan...

Mit kezdjek velük? Hogyan kéne reagálnom?

Figyelt kérdés
A munkahelyemnél építkezés folyik és minden reggel amikor sétálok be, el kell haladnom ezek előtt a bunkó építőmunkások előtt. 24 éves lány vagyok de nem öltözködöm egyáltalán nőiesen, semmi feltűnő cucc, de úgy látom ezeknek mindegy. Minden reggel jönnek a füttyök meg a "gyere má more itt megy a bull há lemaradsz, jajj de megrángatnám" mondatok. Ma már a sírógörcs kerülgetett és hányni tudtam volna, undorító amit művelnek. Próbálom mindig figyelmen kívül hagyni őket, oda se nézek csak csendben sétálok tovább, igazából félnék is bármit szólni vagy tenni, de már nagyon bosszant a dolog. Mit tehetnék? Vagy semmi esély ezek ellen? Okádni tudnék már tőlük :(
2019. aug. 1. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Félre ne érts egyáltalán nem az de fel lehet fogni bóknak csak állati értelmi szinttel mérve. Igazából túl aggódod, úgyse csinálnak semmit csak a szájuk nagy ne félj tőlük a legtöbb alja munkás ilyen, a haverok előtt vágnak fel, nekik mindegy csak tudjanak pofázni.
2019. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha ennyire ki vagy miattuk, jelent fel őket, hisz ez zaklatás.
2019. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Félni nem félek csak undorodom és mérhetetlenül bosszant, bóknak nem tudom felfogni.


Feljelenteni nincs értelme, csak beszólogatnak, nagy kárt nem tesznek...

2019. aug. 1. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod egyszerűen csak kikerülni? Vagy bevárni egy munkatársat?
2019. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán, nagy kerülővel csak, ha nincs más megoldás akkor az lesz.. csak elég szomorú hogy a normális embernek kell menekülni az ilyen ostobáktól :/
2019. aug. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!