Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Infj ember vagyok. Mihez...

Infj ember vagyok. Mihez kezdjek, ha egészségtelen fázisban vagyok, ugyanis itthon ülök mindig?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki.
2019. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Szintén infj, szintén rossz passzban. Én szakemberhez fordultam.
2019. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is INFJ vagyok, valószínű apu is az, így élte végig az életét. Nagyon szerető családom van, én is szeretem aput, de soha nem mondtam nekik. Nem szeretem kiteregetni az érzéseimet.

Egy INFJ-nek egyre rosszabb ez a mai világ, mert káosz van benne és durvák az emberek.

Egy biztos, mindenképp ki kell mozdulnod. Én exclusive éttermekbe járok, minőségi dolgokra adok, mindez nagyon feltölt. Olvasd el, hogy milyen dolgok dobják fel az INFJ embereket. Ha beülsz, vagy elmész valahova emberek vesznek körül, mégha nem is ismered őket, egy jó érzés. Ha meg valakivel találkozol, akkor meg a társaság középpontja leszel.

2019. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább szellemi dolgokkal töltöm az időmet, és Jehova tanúihoz járok összejövetelekre. Elképesztő milyen kedvesek :)
2019. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!