Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem igazán értem ezt a VSCO...

Nem igazán értem ezt a VSCO girl dolgot?

Figyelt kérdés

Sok youtuber csinál videókat erről, de nekem ebből az egészből az jön le, hogy meg mutatják a lányoknak, hogy hogyan váljanak tucattá. Nekem ez azért fura mert eddig is voltak és vannak is ilyen tucatlányok, akik tök ugyanúgy néznek ki, de most még konkrétan hirdetik is hogy válj ilyenné mert az menő?

Érdekelne erről a véleményetek.


2019. aug. 2. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a különböző stílusokat "aesthetic"-eknek hívják. A VSCO girl, a Soft girl, a baddie, ezek ilyen Instagram-aestheticek, tehát stílusok. Mint az emók, a metalheadek, a skaterek, a hipsterek....

Egyes emberek szeretnek bizonyos stílusokat követni, de gyakran nem tudják, hogyan kezdjék el a dolgot. Mindenki olyan stílust választ amit akar, és ha ezektől a youtuberektől akar inspirálódni, hát szíve joga.

Senki sem kényszeríti rá senkire a saját stílusát, úgyis csak akkor fogsz egy bizonyos stílusban öltözködni, ha neked az tetszik, nem? Akkor meg?

2019. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!