Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ébredek mindig arra,...

Miért ébredek mindig arra, hogy suttognak a fülembe?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már velem évek óta, főleg ha idegen helyen alszom, hogy nagy nehezen sikerül elszenderednem, majd arra ébredek, hogy egy furcsa hang halandzsázik a fülembe és érzem, mintha az ágy szélére ülne mellém vagy hozzám ér. Nem is tudom, hogy magyarázzam. Érzem az aurámban a jelenlétét és a lehelletét is, ahogyan sutyorog. Ilyenkor mindig felriadok és fel kell kapcsolnom a villanyt. Aznap éjszaka már nem tudok visszaaludni. Nem tudom, hogy mi ez és mitől van, de mwgkeseríti az életem.

2019. aug. 3. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még mindig alszol,és alvásparalízised van. Vagy szoktak lenni elalvásnál és felébredésnél ilyen alvási hallucinációk ami teljesen normális mert ilyenkor az agy ébrenlét és az álom világ között lebeg. Hipnagóg hallucinációnak hívják.
2019. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter érdemes lenned felkereseni
2019. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Túl sok ASMR videót nézel.
2019. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
:O
2019. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!