Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem ébredek...

Mit tegyek, ha nem ébredek fel az ébresztőre?

Figyelt kérdés

Már max hangerőn csörömpöl a legvernyogósabb csengőhang reggel, de mindig több órával utána mikor felébredek ki van írva, hogy elmulasztott ébresztő(mert nem nyomtam le).

Azt is megcsináltam, hogy fél órával kelés előtt kezdi az ébresztést más vagy azonos csengőhanggal 5 percenként, de akkor sem keltem fel, jobb esetben az utolsóra és 5x volt kiírva, hogy elmulasztott ébresztő. ú

Suli időben anyám vagy 4x jön be ordibálva, hogy kelljek már fel. Mire felkelek kérdem, hogy miért ordibál, erre mondja, hogy már 4x szólt, de én csak azt hallottam, amikor utolsónak szólt.

Szerintetek ez normális? Emlékezet kiesésem van vagy mi a lószar ez? Mi lesz, amikor jövőre elköltözök és dolgozni kéne mennem? Más is van így? Mit tehetek?


2018. jún. 22. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Azt teheted, hogy időben lefekszel.
2018. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre qrvajó alvó vagy. Feküdj le hamarabb és állíts a szoba sarkába valami erősebb hangú vekkert vagy akár digitális asztali órát, mert a telefon túl halk neked.

Azért érdemes a szoba másik végébe rakni, mert ha felkelsz, hogy lenyomd, addigra talán felébredsz annyira, hogy ne aludj vissza.

2018. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Na látod kedves kérdező, a saját normális tulajdonságodat utálod a berögzült marha társadalom miatt. Nagyon jó alvó vagy és a szervezeted nem tud felkelni, majd ha csak ő azt nem mondja, hogy kelhetsz, mert még nem regenerált és pihented ki magad eléggé. Amúgy ez lenne a normális, de ebben a világban az idő diktatúrája a mérvadó és az egészségtelen ébresztőóra parancsol. Na most szerencsére van délutáni és éjszakai műszak, így ajánlom ezt vedd igénybe, mert a reggeli kezdés neked lehetetlen. Orvoshoz ezzel ne menj, mert felír valami egészségroncsoló ébresztő gyógyszert. Ez ilyen, ebbe bele kell törődni, meg kell szokni, ilyenkor a szervezeted irányít téged. Vagy ha nagyon kelni akarsz reggel, vödör víz az ágy felé és ha kelt az óra, és nem kelsz fel rá, akkor nedves reggelre biztosan....
2018. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Régi vekker sokkal hangosabb.

Meg lefekvés előtt igyál vizet, hogy reggel pisilned kelljen.

2018. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Anyukámnak van ilyen régi csipogós vekkere, Ő szó szerint felugrik rá, de én arra sem :D

Ha lenne lakótársam vagy vki, aki kiráz vagy leönt vízzel vagy mittom. De nincs olyan ismerősöm, aki jönne velem, idegen meg ilyen helyzetben lazán kirabol:DD

2018. jún. 22. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Jól lepontoztatok, nem is vártam többet, így segítsen az ember XD
2018. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem is nulláraq pontozott a sok pistike, pedig tényleg az a megoldás, hogy időben aludni megy.
2018. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy elalszol igyál nagyobb mennyiségű folyadékot lefekvés előtt és a hugyozási inger reggel 100%, hogy az óra csörgése előtt kiugraszt az ágyból.
2018. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!