Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyivel a karácsony előtt...

Mennyivel a karácsony előtt szoktatok készülni? Ajándékok, bevásárlás, receptek, favásárlás, ilyesmire gondolok.

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a nyári napéjegyenlőség környékén már elkezdem.
2019. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy honappal-3 hettel elotte.
2019. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
December elejétől. Akkor még csak átgondolom a tennivalókat, menüt, kinek mi legyen az ajándék, (ötletek vannak már előtte is), ha rendelős az ajándék,akkor megrendelem, hogy ne kelljen izgulni, hogy megjön-e időben. Bevásárlás olyan két héttel előtte (ajándékok, elálló alapanyagok, élelmiszerek). Az utolsó napokban már csak csomagolok, sütit sütünk hangolódunk. Előző nap a kaját is előkészítem amennyire csak lehet, 24-én már csak a főzés(segítséggel), fadíszítés, meg az ünneplés marad.
2019. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban még nem.
2019. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én már kettővel előtte való karácsonykor elkezdek. 10 éves karácsonyterv. Jézusom.


Max 2 hét.

2019. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Három százalékkal a Karácsony előtt szoktam készülni
2019. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-4 nappal előtte.


Ajándék kivételével... arra van egy folyamatos ötletlistám. Ha rendelős, akkor 2 héttel előtte megveszem, hogy biztosan meglegyen.

2019. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Karácsony előtt megyek 2 hét szabira, mert a családosok 2 ünnep között mennek, egyszerre nem mehetünk. Nekem meg mindegy, mikor megyek. Szóval abban a két hétben takarítok, fát díszítek, alszom, ablakot mosok, kifestek, lefolyót pucolok, fűtést karbantartok, biciklit szerelek, stb. Ünnepre szoktam főzni is, egész évben rendelem az ebédet, mert meló+hobbi mellett semmire nincs időm.
2019. aug. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ma elkezdtem keresni jó pc karácsonyi játékokat :D

Santa claus in troublet ismerem.

2019. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!