Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már elkezdte tervezni vagy esetleg tudja, hogy mi lesz a karácsonyi menüje?

Figyelt kérdés

Novemberben még a nagy cirkusz előtt meg akarom vásárolni a tartós élelmiszereket, hogy elkerüljem a tömeget. Ezért elkezdem összeírni a hozzávalókat.


Van már ötletetek? Idén mit terveztek? A szokásos töltött káposzta, rántott hal stb. kombinációkat nem szoktuk karácsonykor készíteni.



2018. okt. 30. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk se szokott hagyományos magyaros karácsonyi menü lenni. 24re vendégeket varok, valami különlegességet tervezek csinálni. Egyenlőre a lencsekenyer es a kortes camambert leveles tésztában, narancsos-whiskeys marhahús, narancsos-konyakos kacsa, illetve pekandios vesepecsenye van versenyben. Torta valószínűleg Amarilla likőrös lesz, ha ki tudok találni hozza valami receptet. 25en sztaki grillezés lesz, itt kb minden ami grillezhető, az asztalra kerül majd. 26an anyós főz.
2018. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

24én halak, rákok, kagyló!

További napokon kacsa, tészta, levesek... Édességnek beigli, fűszeres torta, mézeskalács, panettone.

2018. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak egyelöre még a keresgélés szintjén állok, mert több családtag ízlését kell egy kalap alá hozni, akiknek különbözö élelmiszerek nem fogyaszthatóak, én meg nem akarok mindenkinek más-mást készíteni.
2018. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

2!


Panettonet én is gondoltam, de nincs formám. Anelkul meg kehet oldani? Mintha valahol azt olvastam volna hogy lehet virágcserépben is sütni. Te hogy szoktad ?

2018. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
4es. Hát forma nélkül nekem sem az igazi. Csak panettonéhoz hasonló. Van egy kis magas formám. De cserépbe megprobálgatod.
2018. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, tippek köszi! Írhattok még.
2018. okt. 30. 14:30
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Én egyelőre az e hétvégi menüt tervezem. Mi a fenének 2 hónapra előre megtervezni, hogy mit fogok kajálni?
2018. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Mert van aki úgy szereti, utolsó? Esetleg olyat tervez, amihez különlegesebb hozzávalók kellenek, akkor van ideje beszerezni. Mondjuk én amúgy is egy hónapra előre megtervezem a menüt. Egyszerűbb és olcsóbb is, mint a csak másnapra való tervezés
2018. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktunk különleges menüt készíteni. Olyanokat, mint egyéb ünnepen vagy vasárnap.
2018. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Pont ma kezdtem el gondolkodni rajta, konkrét otlet meg nincs.
2018. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!