Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a "mű" gengszterekről?

Figyelt kérdés

Az olyanokra gondolok akik Facebook-on, Instagram-on vagy akár az utcán teszik magukat, hogy ők mekkora menők, gengszterek, thug life-ok, aztán mikor helyzet van akkor meg futnak valaki mögé vagy el fele.

Itt egy példa rá:

[link]



2019. aug. 5. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hát én csak nevetek az ilyeneken :’D
2019. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hidegen hagy, legfeljebb magát teszi nevetségessé, az én szememben ez nagyon messze van a menőtől, hogy valaki gengsztert játszik.
2019. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő még csak műgengszter se, csak egy pózer hülye gyerek.
2019. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Tudod kik voltak az igazi gengszterek? 2pac meg a társai. Most meg ilyen csicskák vannak.
2019. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Feldobják a napom. Kedvencem az az volt amikor kocsmában halálosan megfenyegetett minket egy nálam kb 10 évvel fiatalabb kis nudli karú gyerek a mögötte álló ratyikommandóval azért mert az útjukban álltunk és ők túl nagy emberek ahhoz, hogy kikerüljenek minket. Megkérdeztem, hogy mégis milyen brutális módszerrel fog ott helyben kivégezni minket, erre elővett egy diótörőt, hogy azzal fogja betörni a fejünket (amit szerintem nem ért volna fel de az már lényegtelen). Hát sírtam aznap este, de csak a röhögéstől. Kidobó is alig tudott komoly maradni miközben kaptak pár tockost, hogy húzzanak kifelé.


De ettől a szitutól eltekintve is mindig jót virulok rajtuk amikor valaki nyakon csapja a nagy magyar Don alvilági maffiavezéreket, aztán vagy fejet lehajtva elkullognak vagy hívják a rendőrséget.

2019. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szánalomgyár
2019. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a reklám ugrott be erről. 😁


https://www.youtube.com/watch?v=y171d5OMC7Q

2019. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ienek beképzeltségűkben szét veretik magukat valahol.


Szegények élvezik a gengszter életet olyan kor nem kell foglalkozni velük.

2019. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyes, hogy el tudja magát adni így is...
2019. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!